eesti keele õppematerjalid täiskasvanutele

2006. aastal ilmus OÜ Iduleht ja FIE Mare Kitsniku ühisväljaandena eesti keele õppekomplekt “Naljaga pooleks” (autorid Mare Kitsnik ja Leelo Kingisepp). Komplekti kuulub õpperaamat ja CD-plaat helimaterjaliga. CD-plaadil kõlavad minikuuldemängud on loodud Eesti Raadio Raadio 4 tellimusel ning need kõlasid esmakordselt eetris 2005. aastal samanimeliste keeleõppesaadete ühe osana (saadete toimetaja Andrei Hussainov, helirežissöör Ingrid Jans). Tekste loevad Maria Klenskaja, Lembit Ulfsak ja Meelis Kompus.

Minikuuldemängude juurde on autorid ühiselt loonud kuulamis-, rääkimisülesanded ja grammatikaseletused. Õpetatavad grammatikateemad valis Mare Kitsnik, kelle koostatud on ka grammatika- ja sõnavaraülesanded. Leelo Kingisepp valis lugemistekstid ja kirjutas lugemisülesanded ning rollikaardid. Komplekti kujundas Kalle Toompere, fotomaterjal on tehtud OÜ-s Iduleht.

“Naljaga pooleks” on mõeldud neile, kes on eesti keelt juba u 100 tunni ulatuses õppinud; komplekt sobib nii iseõppijaile kui ka kursustel kasutamiseks. Komplekti kasutamist lihtsustab see, et raamatu lõpus on ära toodud ülesannete õiged vastused ning eesti-vene-inglise sõnastik.

Õppekomplekti levitavad hästivarustatudkaanepilt1 raamatupoed üle Eesti. Hind otse väljaandjatelt ostes on 16 eurot + postikulud
(kontaktiduleht@iduleht.ee). Suurematele kogustele allahindlus!